Адреса онлайн-аукціону Prozorro

Українська універсальна біржа була створена для покращення економічної ситуації в Україні. Це біржа, яка є частиною системи Prozorro. Вона працює з 1997 року і все ще залишилася в минулому, але метою цієї організації завжди були чесні та прозорі аукціони. Система онлайн-торгівлі, створена Prozorro, була введена в 2016 році, і УУБ стала однією з перших товарних бірж, сертифікованих для торгівлі.

Основним досягненням організації УУБ є те, що вона має доступний та відкритий тендерний механізм, який забезпечує рівну участь. Це активізує ринок та залучить більше учасників до торгів. Це дозволяє досягти формування правильної ціни та усунути монополістів, які самостійно визначають ціну на той чи інший товар.

Які існують переваги УУБ?

Станом на 2021 рік Універсальна товарна біржа в Україні проводила онлайн-торгівлю у більш ніж 20 регіонах. Є такі тендери:

 • сільськогосподарські продукти;
 • необроблена деревина;
 • джерела енергії;
 • вилучені товари;
 • продаж нерухомості;
 • автомобілі тощо.

Щоб переглянути повний список, ви можете ознайомитися з Українською універсальної біржею на її офіційному веб-сайті.

Популярність відкритих аукціонів

Електронний аукціон – особливо поширений метод покупки. Фактично, клієнтська організація повинна застосовувати це практично для всіх типів контрактів.

Однак організації-клієнти не задоволені електронним аукціоном. Вони часто скаржаться на розділення навчальних та консультаційних послуг. Отримайте чудовий сервіс за низькою ціною. Те саме стосується й інших товарів та послуг. Підрядники з високоякісними пропозиціями часто виключаються через низькі витрати.

Клієнт не зобов’язаний обирати цей спосіб покупки. Вони обирають різні методи, тому що хочуть купувати якісну продукцію. Те ж саме стосується і торгових клієнтів.

Що купити на аукціоні?

З економічної точки зору, аукціон особливо підходить для придбання простого, стандартизованого продукту для кінцевого покупця. Скажімо, канцтовари та офісні меблі, або легкий робочий одяг. Цим продуктам можна віддавати перевагу тільки за ціною.

Торгові компанії та клієнти використовують аукціон для отримання сировини, будівельних матеріалів та обладнання. У цьому випадку це залежить не тільки від ціни, але і від якості товару.

Купуючи зимові шини для автомобілів, клієнти готові заплатити величезну суму. У цьому випадку зчеплення вище і триває довше порівняно з більш недорогими шинами. Отже, вибір підрядників для клієнтів різний.

Щоб виграти, потрібно виконати 2 кроки:

 1. Правильно опишіть продукцію, що поставляється, та відповідати вимогам кожного клієнта.
 2. Поставити пропозицію за найнижчою ціною.

Однак це не означає, що ви можете виграти, якщо це найнижча ціна. Після закінчення аукціону клієнт відкриває частину 2 пропозиції та підтверджує документи. Якщо документів немає або підрядник не відповідає вимогам, клієнт відхилив його пропозицію. У цьому випадку підрядник, що зайняв друге місце, буде переможцем.

Учасники електронних аукціонів іноді мають недоброзичливих клієнтів, які виконують різні операції, щоб виключити «зовнішніх» продавців.

Класичний підхід – демпінг, щоб знизити закупівельну ціну як підробленого підрядника. Очікується, що інші підрядники відмовляються від конкурсу або добровільно погоджуються з наказом на невигідних умовах.

Це психологія аукціону, учасник торкається і намагається максимально утримати ціну. Також не слід забувати про економічні вигоди. Для участі у тендері необхідно укласти виграшний контракт, щоб компанія не опускалася нижче рентабельності, а також не працювала в дефіциті.

Якщо опоненти явно причетні до демпінгу, то краще відмовитися і уникнути втрат. У цієї стратегії є ще одна перевага. Якщо опонент виявиться фронт-компанією, пропозиція, швидше за все, буде відхилена всіма. Це хороше місце для початку.

Чому сайт УУБ є найвідомішою платформою?

Є кілька платформ, які співпрацюють з Prozorro в Україні, але Українська універсальна біржа https://sale.uub.com.ua/ru/news/tehsyrovyna-hv-na-elektronnyh-aukcionah-prozorro-prodazhi є особливо актуальною. З чого? Це забезпечує ряд переваг:

 1. Зручний простий інтерфейс – орієнтуватися може будь-хто, навіть фінансовий експерт.
 2. Регулярне та швидке оновлення бази даних – на сайті безліч суттєвої інформації.
 3. Стабільна та коректна робота серверів та сайту.
 4. Грамотна технічна допомога, незабаром відповість на всі питання.
 5. Зручна навчальна база – не потрібно самостійно освоїти всі нюанси державних закупівель, досить дослідити базу, розроблену експертами. 

З Українською універсальною біржею стало набагато простіше і приємніше отримувати тендерні замовлення.