Чи варто купувати деревину на торгах?

      При освоєнні орендованої ділянки держлісфонду виникає питання — чи можна огороджувати дану ділянку. Згідно із законом не можна перегороджувати лісовий фонд, перекриваючи доступ громадян до місця збору грибів та ягід.

Разом з тим, відповідно до закону про охорону живої природи, місце проживання особливо цінних тварин можна перегороджувати, щоб вони не розбіглися. Навряд чи такими будуть визнані персонал або постояльці бази відпочинку. Детальніше на сайті sale.uub.com.ua.

Наприклад, розведення рідкісної породи білок дозволить зробити досить високу огорожу з міцної дрібнопористої сітки. Природно, що місце, яке ви огороджують, не може виходити за межі периметра орендованої земельної ділянки. Характерним прикладом є землі державного лісового фонду, які є федеральними землями. Вивести з держлісфонду з перекладом в іншу категорію дані землі вкрай складно, але законом передбачена можливість взяти їх в оренду на 49 років під культурно—оздоровчі або спортивно—туристичні цілі. При цьому на такій землі заборонено споруджувати і реєструвати капітальні будови. Разом з тим, дозволено будувати і реєструвати будівлі як тимчасові споруди, на час дії договору оренди. У чому відмінність капітального і тимчасової будівлі?

Згідно з нормативними актами, що діють, наприклад, в Київської області, тимчасова споруда не повинно мати заглибленого в землю фундаменту, але може розташовуватися на фундаменті у вигляді бетонних блоків. За даною технологією може бути побудовано більшість типових дво— або триповерхових котеджів і інших малоповерхових споруд. Найбільш привабливими лісовими земельними ділянками, особливо призначеними для розміщення готелів, туристичних баз, котеджів є ділянки, розташовані поруч з водними масивами. Водний ділянку також можна оформити в оренду, але терміном на 10 років. Метою оренди, наприклад, може бути використання ділянки для спортивного рибальства.

При цьому єдиною підставою для огорожі водного ділянки є розведення цінних порід риб. Як це здійснюється на практиці? При замовленні паспорта водойми вказується як флора і фауна, що знаходяться в озері зараз, так і які породи риб могли б жити в даній водоймі виходячи з його характеристик, температурного режиму, інших особливостей. У іхтіологів виходить консультація, які породи риб, що вважаються цінними, підходять для розведення в даних умовах. Для розведення мальків таких риб обладнуються садки для риборозведення.У місцях, де поставлені садки, дозволено перегороджувати доступ і до берегової лінії, і до цих садка. В результаті проведення зазначених заходів можна отримати винятковий за місцем розташування і характеристикам об’єкт, призначений для організації елітного відпочинку. Крім того, початкові вкладення інвестора будуть значно менше в порівнянні з інвестиційними проектами, пов’язаними з придбанням землі у власність та подальшої її забудовою. Ви знайдете більше інформації по посиланню https://sale.uub.com.ua/news/stoimost—arendy—zemli