Що потрібно знати про Біткоін та Ефір

Біткоін – це цифрова валюта, яка була створена у 2009 році. Її творці невідомі, оскільки вони маскувались під псевдонімом Сатоші Накамото. Коли біткоіни купуються або продаються, кожна транзакція записується до публічної книги під назвою блокчейн.

Придбати його можна на https://www.bybit.com/kk-KZ/

Що таке Ethereum?

Ethereum — це друга за величиною криптовалюта, ринкова капіталізація якої стрімко наближається до 200 млрд доларів США і привертає величезну увагу крипто трейдерів. Механіка, що лежить в основі Ethereum, дуже цікава, але, будучи блокчейном з відкритим вихідним кодом, Ethereum має головну відмінність від свого більшого аналога Bitcoin – гнучкість. На відміну від Bitcoin, Ethereum допускає зовнішній доступ до свого блокчейну, що дозволяє програмістам створювати смарт-контракти або DeFi dapps, які нині мають велику популярність на крипто сцені.

Для чого торгувати Ethereum?

Динаміка Ethereum була приголомшливою, ціна зростала за експонентою з моменту створення бази у листопаді, коли ми побачили вибухове зростання Ethereum на 180%. Незважаючи на те, що ці рухи затьмарили різні комічні альткоіни, Ethereum як популярніша криптовалюта отримує левову частку уваги та потоку інвестицій.

Оскільки ціна рухається майже параболічно, безсумнівно, також існує стіна капіталу FOMO, що прагне все більш високих рівнів, оскільки немає нічого емоційнішого, ніж будь-який ринок на історичному максимумі. Схоже, що у криптовалютному просторі всі рухи здійснює Ethereum, і саме на нього слід орієнтуватися трейдерам із толерантністю до ризику.

Чи може Ethereum відіграти велику роль в інвестиційних портфоліо?

Схоже, що так і є, оскільки компанія Greyscale Investment Trust, творець Bitcoin Trust, одного з основних інструментів доступу до біткоіну для інституційних гравців, опублікувала «бичачий» звіт про переваги оцінки Ethereum як форми грошей, а також про здатність учасників генерувати кошти та прибутковість. Ринок також очікує появи ф’ючерсів на Ethereum, що торгуються на CME, і це ще раз підтверджує історію впровадження та покращення ціноутворення для тих, хто не пов’язаний із роздрібною торгівлею.

Як купити біткоін?

Біткоін можна купити різними способами. Біткоіни (цілі або часткові) часто купуються і продаються на біржі з кількома валютами, наприклад на сайті https://www.bybit.com/uk-UA/. Коли біткоін куплений, він зберігається у цифровому гаманці. Купівля біткоінів може вважатися ризикованою, оскільки це нерегульований продукт і він схильний до злому. Біткоіни на блокчейні можуть бути вкрадені і/або ваш цифровий гаманець може бути схильний до злому (особливо якщо він зберігається в хмарі і не захищений). Для покупки криптовалюти використовуйте лише перевірені надійні крипто біржі. Це дозволить вам значною мірою зменшити ризики інвестування та створить оптимальні умови для того, щоб ви могли краще підійти до цього процесу.