Продаж кругляку-лісу за вигідною ціною в системі ProZorro.Sale

Керівництвом Держагенства лісових ресурсів в червні 2019 року було підписано меморандум, який регламентує співпрацю з системою «Прозорро.Продажі» sale.ueex.com.ua/filter/wood. Згідно з цим кожні торги з купівлі-продажу необробленого лісу проходить на сумлінних умовах, повністю прозоро і відкрито. Головна мета угоди — об’єднати зусилля і спрямувати їх на створення прозорого та добросовісного ринку продажу лісоматеріалів. Таке рішення посприяло тому, що більшість лісокористувачів, які здійснюють по всім областям Україні заготівлю деревини, отримали чудову можливість продати свою продукцію за більш вигідною ціною та дуже швидко.

На даний момент є приблизно 60 різновидів рубки дерев: кожен рік лісгоспи України заготовляють понад 20 млн. куб. м. хвойної і листяної деревини. Тепер же, після введення нових правил продажу лісу, взяти участь в торгах стало легко і просто — достатньо пройти реєстрацію на одній з платформ, що працює в системі Прозорро.Прожаді, наприклад, «Української енергетичної біржі».

Публічна реалізація деревини в системі Прозорро

Напередодні зовсім не діяло норм, які б регулювали продаж лісу, і подібна діяльність відносилася до незаконної. Отже, після введення чітких правил і впровадження системи ProZorro.Sale багато питань зважилися. Такі торги є повністю відкритими абсолютно для всіх учасників процесу, включаючи громадських і держспостерігачів. Все що потрібно для прийняття участі — пройти реєстрацію на майданчику прозорих аукціонів sale.ueex.com.ua і вибрати лот і зробити на нього ставку.

Спочатку до нового проекту приєдналися Житомирська та Київська області, а в даний час продаж лісу-кругляка в режимі онлайн здійснюється лісозаготівельними підприємствами на всій території України. Продавцями і безпосередніми власниками на лісоматеріали на торгах в системі ProZorro.Sale виступають вітчизняні українські лісові господарства. Варто зазначити, що в системі продаються лісові матеріали різних порід, при цьому партії формуються різного об’єму. Наприклад, одноразово учасник може купити до 500 куб. м деревини для промислової метиабо деревини-кругляка на суму, що не перевищує 300 тис. грн.

Ліс, котрий виставляється лотами на електронних аукціонах необробленого дерева в системі Прозорро.Продажі, на даному етапі вистачає, щоб задовольнити потребу великих компаній, а також малого бізнесу. Тепер багато часу не потрібно витрачати і подорожувати по державі з метою знайти відповідний матеріал. З моменту переходу торгів,зв’язаних с продажем необробленого лісу в онлайн-режимі максимально вигідні пропозиції можна знайти вже сьогодні, не виходячи з дому.

Як стати учасником аукціону на сайті 

Державне підприємство «Прозорро.Продажі» існує вже протягом 3 років. За цей період часу було проведено 244 тисячі онлайн-торгів, в яких взяли участь близько 16 тисяч учасників. На сьогоднішній день дохід в сумі склав 21,5 млн. грн. І цей показник постійно росте. Збільшення надходження коштів до державного бюджету відбувається завдяки боротьбі учасників за лоти і підвищення стартової ціни.

Веб-сайт ТБ «Українська енергетична біржа» співпрацює з системою прозорих торгів Прозорро.Продажі. На сьогодні компанія відноситься до найприбутковішою, серед підключених до системи ProZorro.Sale. Нашим клієнтам ми гарантуймо високий рівень сервісу і своєчасну якісну підтримку. Особистий консультант відповісти на всі виниклі питання, наддасть допомогу при реєстрації і проведення торгів з продажу необробленого лісу.