Продам ліс-кругляк сосни на аукціоні УЕБ

1 лютого 2020 року в Україні набула чинності Резолюція, згідно з якою тепер можна купувати колоди (150 кубів) у великих кількостях чесно та безпечно. Завдяки тісної співпраці Міністерства енергетики та охорони навколишнього середовища, УЕБ та Національної адміністрації лісових ресурсів відкрилися нові можливості. Все, що вам потрібно зробити, це зареєструватися на офіційній електронній платформі Української енергетичної біржі.

Колоди поділяють на листяні та хвойні, які широко використовуються в промисловості, будівництві та сільському господарстві. Загалом ліси займають близько 16% території країни — за цим показником ми посідаємо 9 місце серед європейських країн. Лише у 2019 році компанії, які вирішили придбати круглу деревину із сосни, ялини, ясена, дерев та інших порід, мали дохід понад 14 мільярдів гривень. Серед них 2,5 млрд. Грн. -Податки та збори, що щорічно збираються з державного бюджету.

Сосна є однією з найпоширеніших порід деревини, що використовується у виробництві круглих колод, і продається через електронну систему УЕБ. Стовбур майже ідеальний, дорослі дерева можуть досягати висоти 30-40 м, а деревину легко різати, планувати, клеїти, фарбувати та полірувати. Ідеальна квартира, фанера, меблі.

Поки що ціна соснових колод становить понад 190 000 українських гривень за партію, переважно продається на території Українського телебачення енергетичної біржі. За останні вісім місяців система УЕБ провела 1300 електронних аукціонів з продажу різних порід деревини. Прибуток майже досяг 300 мільйонів гривень, з них понад 12 мільйонів гривень. Наш клієнт послуги виграв аукціон та сплатив державний бюджет.

Ціни ліс-кругляк на майданчику

З огляду на успіх нового проекту, влада розпочала модернізацію існуючого механізму продажу колоди, особливо соснових колод. Надалі планується продавати всю заготовлену деревину лише на електронному аукціоні УЕБ, що дозволить учасникам чесно конкурувати за територію та купувати вибрані товари за справедливими ринковими цінами. Зараз на веб-сайті ціна кубічної сосни становить від 900 до 1300 грн.

За чотири роки завдяки прозорим онлайн-аукціонам держава заробила мільярди гривень прибутку. Оскільки електронний модуль УЕБ полегшує їх відстеження, корумпованим чиновникам стає все важче використовувати незаконні схеми.

Ви хочете купувати соснові колоди прозоро, без обману та підкупу? Всього за два кліка ви можете зареєструватися на сайті біржі, знайти вигідну ставку та зробити виграшну ставку!

Переходьте на сайт, та дізнавайтеся детальніше про інформацію: https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/prodam-lis-kruglyak-sosni-na-elektronnomu-auktsioni-prozorroprod/