Реалізація металобрухту на Прозорро.Sale

У професійній діяльності багатьох компаній застосовується метал. Він використовується в якості металоконструкцій або окремих погонажних виробів. Він міцний, легко піддається обробці і виконує роль несучого елемента в будівництві. Купити металобрухт для переробки або готовими виробами необхідно багатьом компаніям, але де це можна вигідно здійснити — на торговельному майданчику ProZorro.Sale. Вона являє собою електронну площадку-аукціон, на якій пропонують лоти різного об’єму різні зареєстровані компанії. На сайті sale.uub.com.ua є багато корисної інформації, яка може стати в нагоді під час укладання угод.

Що можна купити через майданчик ProZorro

Даний аукціон є універсальною торговим майданчиком, де різні компанії пропонують недорого купити всі види металів в різному стані. Головна мета даного майданчика полягає в зближенні продавців і споживачів певної категорії товарів. Зокрема, такими є різні види металів для будівництва та виробництва:

  • чорний лом для подальшої переробки в дрібних фрагментах;
  • чорний метал в складі різноманітного обладнання;
  • стружка та інші види відходи після виробництва;
  • бу труби, погонажні матеріали.

Металобрухт є особливим видом сировини, яке має найбільший попит у багатьох сферах діяльності. На торговому майданчику Прозорро метал представлений лотами від 1,2 тонни. Кожна пропозиція має термін розміщення на аукціоні, який простежується по рядку стану. По кожному лоту клієнт може переглянути додаткову інформацію.

деталізація

Дізнатися детальну інформацію про те, як здійснюються продажі на даній торговому майданчику, можна на сайті https://sale.uub.com.ua/ru/filter/scrap-metal. Тут кожен дізнається, на що слід звернути увагу при здійсненні покупки партії металобрухту для виробничих та інших цілей:

Ціна — основний критерій вибору. Як можна помітити, вартість вказана за всю партію в зазначеному обсязі. На даний момент активні лоти по 60 т, 3 т, 1,2 т та ін. Тривалість перебування пропозиції у відкритому вигляді становить 7-8 днів.

Якість і стан. На майданчику є пропозиції брухту різного виду. Це може бути стружка в ящиках, відрізки дроту, бухти, різані шматки арматури мул куточка.

Дата закінчення дії лота. Важливо пам’ятати, що укладати угоду варто до завершення терміну показу даної пропозиції.

Українська універсальна біржа є акредитованою майданчиком, тому лом пропонується тільки надійними компаніями, яким можна довіряти. Незважаючи на це, кожна угода прозора, а учасники отримують юридичну підтримку на випадок виникнення конфліктної ситуації. Якщо угода була розпочата, то гарантовано її закінчення з позитивним результатом для обох сторін. У будь-який момент може бути надана допомога консультацією. Кожен учасника сплачує гарантійний внесок, який виплачується на випадок зриву угоди.