Реалізація у Чернігові лісу

З 1 лютого 2020 р величезні лісові компанії по заготівлі лісових матеріалів зобов’язані подавати свою продукцію на електронних торгах по реалізації деревини, яка не пройшла обробку, в Чернігові, Тернополі, Житомирі та інших областях України. Якщо ви шукаєте більше інформації, то відвідайте сайт https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/auktsion-z-prodazhu-neobroblenoi-derevini-v-m-chernigiv-na-prozorrosale/.

Завданням нововведення Міністерства енергетики та охорони навколишнього середовища і Прозоро.Продажі є запорука безумовної прозорості ринку природних, а вірніше лісових, матеріалів, крім цього полегшення відстеження їх циклу і цільового застосування.

На даній електронному майданчику здійснюються торги по продажах лісоматеріалів, які не пройшли обробку, в Чернігові. Зовсім незадовго уряд прийняв закон «Про впровадження дослідного плану по здійсненню електронних торгів по реалізації лісоматеріалів, які не пройшли обробку». Згідно з ним, в основному, кожна продукція лісового походження в Україні продаються на електронних аукціонах майданчика Прозоро. Продажі.

Така процедура повинна назовсім винищити різноманітні корупційні махінації на ринку природних матеріалів і тим самим вивести його з тіні. Правда, в її проведенні присутні деякі ліміти для лотів: обсяг повинен становити 150 куб. м., стартова ціна — від 200 тис. грн.

Крім встановлення електронної реєстрації та відстеження заготовлених лісоматеріалів, введено табу на повне вирубування лісів, що знаходяться в заповідних зонах та Карпатах. Таке рішення ще більш наблизило Україну до ЄС.

Продаж лісоматеріалів

Перш лісоматеріали реалізовувалися за прямими угодами, що тягне за собою тіньові схеми і непогані «відкати». Першими, хто запропонував проводити соціальні торги з продажу необробленої лісоматеріалів на майданчику Прозоро.Продажі, були експерти ІТ сфери, Держлесагенство і фахівці Офісу результативного управління. Такий процес дає можливість утримувати всю інформацію про торгах в відкритою і доступною для кожного, виключаючи корупційний фактор.

За чотири роки реалізації різних об’єктів на електронних торгах бюджет країни поповнився на 28 млрд. грн. До його поповненню приєдналася і платформа Української універсальної біржі. Фахівці системи Прозоро.Продажі працюють для того, щоб кожен, хто міг отримати потрібну власність по виграшним умов. Пройшовши примітивну реєстрацію на сайті, людина отримує доступ до різних торгів по реалізації необробленої деревини, на яких виникає ймовірність купити деревину індустріального і непромислового призначення.