Яке арештоване майно може продаватися на електронних торгах

Один з найбільш цікавих та перспективних напрямків на електронних аукціонах – це реалізація арештованого майна. Якщо порівнювати з іншими напрямками в торгах, то арештоване майно – це дещо нове й подібні аукціони стали проводитися не так давно. При цьому, вже сьогодні такі лоти викликають дуже серйозний інтерес серед користувачів електронних майданчиків.

В таких торгах бажають брати участь не лише компанії, але й фізичні особи, які можуть бути зацікавлені в отримані окремих лотів.

Головна перевага таких аукціонів – це економічна складова. Користувачі можуть отримати певні об’єкти або ж предмети за ціною, яка є на 30-50% нижчою від ринкової вартості. 

Для початку, вам буде достатньо перейти за посиланням https://aeaep.com.ua/information/areshtovane-majno-bude-prodavatysia-na-prozorro-sale, де ви зможете більш серйозно ознайомитися з тим, як взагалі проходять торги з реалізації арештованого майна. Насправді ж, це досить просто процедура і вона нічим серйозно не відрізняється від того, як проходять будь-які інші аукціони.

Що може бути виставлено на електронні торги?!

Одне з частих питань стосується того, які лоти можна знайти в розділі з арештованим майном. Говорячи виключно про сьогоднішню ситуацію, то в якості прикладу можна привести декілька цікавих варіантів арештованого майна, яке можна часто зустрічати серед представлених лотів:

  • Транспортні засоби – це може бути автомобіль, мотоцикл, велосипеди й будь-який інший транспорт, за який не була сплачена відповідна сума або ж були порушені інші пункти, прописані в договорі;
  • Нерухомість – тут вже мова йде скоріше про житло, яке також досить часто може виставлятися на електронні торги. Такі аукціони є ще більш бажаними, але й претендентів на такі лоти значно більше;
  • Електроніка – в якості арештованого майна може слугувати і електронна техніка. Говорячи більш детально, це можуть бути портативні девайси, мобільні телефони, ноутбуки й навіть побутова техніка;
  • Складські приміщення – це ще один цікавий напрямок майна, яке може бути арештовано і виставлене на торги за несплату;
  • Земельні ділянки – вони також можуть виставлятись на електронні аукціони у разі порушення прописаних правил в договорі на момент взяття кредиту.

Це лише декілька прикладів того, які лоти ви можете знайти на електронних аукціонах. Всього ж таких лотів значно більше, про що ви можете дізнатися, ознайомившись з цим питанням більш серйозно.